Xiaomi Redmi 2 Prime MIUI 9 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Redmi 2 Prime telefonunuz için Miui 9 işletim sistemi güncellemesi istiyorsanız bu içerik sayesinde Xiaomi Redmi 2 ve Redmi 2 Prime telefonlar için Miui 9 güncellemesinin nasıl yapılacağını öğreneceksiniz.

Xiaomi Redmi 2 Prime, firmanın piyasaya çıkardığı ilk akıllı telefonudur ve çıktığı günden beri halen popülerliğini korumaktadır. Hindistan’da piyasaya sürülen Xiaomi Redmi 2 ve Redmi 2 Prime telefonları iki farklı özellik donanımı ile piyasaya sürüldü; daha düşük standart ve özelliklere sahip olan akıllı telefon Redmi 2, daha üst seviye segment talebi olan kullanıcılara hitap eden Redmi 2 Prime. Ancak iki telefonda piyasaya çıktığı günden beri genel olarak ortalama bütçe ile alınabilecek en iyi telefonlar olarak çoğu internet forumunda parmakla gösterildi ve gerçekten de bu popülerliği hakediyordu.

Xiaomi Redmi 2 ve Redmi 2 Prime, tasarım olarakta birbirine oldukça benzeyen telefonlardır. Xiaomi Redmi 2 ve Redmi 2 Prime, Miui 8’de Android Lolipop ile çalışmaktadır ve bu klavuzumuzda sizlere Redmi 2 ve Redmi 2 Prime için Miui 9’a nasıl güncelleme yapılacağını göstereceğiz.

Xiaomi Redmi 2 ve Redmi 2 Prime telefonları Miui 8’den Miui 9’a nasıl güncellenir?

  • Araçlar kısmında bulunan Güncelleyici uygulamasına gidin.
  • Şimdi “Sistem Güncellemelerini Kontrol Et” seçeneği görüleceksiniz, üzerine dokunun.
  • Artık cihazınız güncellemeleri aramaya başlayacak.
  • Xiaomi Redmi 2 ve Redmi 2 Prime için miui 9’un indirmek adına uygiun olduğu bir seçeneği göreceksiniz.
  • Redmi Prime ve Redmi için Miui 9’u İndir butonuna dokunun.
  • İndirme işleminden sonra Yeniden başlat butonu ekranınızda belirecektir, üzerine dokunun ve cihazınızı yeniden başlatın.

An itibariyle Xiaomi Redmi 2 ve Redmi 2 Prime telefonunuzu Miui 9’a güncellemiş oldunuz.


Leave a Comment