Samsung Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncelleme Nasıl Yapılır

Galaxy S7 Nougat güncellemesi kullanıcılar ile 13 Şubat günü buluştu. Eğer sizde hala bu güncellemeyi yapmadıysanız ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız hemen sizlere güncellemeler nasıl yapılıyor aktaralım. Galaxy S7 Nougat güncellemesi alan telefonlar için şarj ömrünün kısaldığına dair de bilgiler geliyor. Günümüz cihazlarında artık gelen güncellemeler ile telefonların her özelliğinin iyiye gitmediğini , bazı özelliklerinin ya da performanslarının düştüğünü çok iyi biliyoruz. Bu ayrıntıyı da sizlere verdikten sonra hemen Samsung Galaxy S7 Android Nougat 7.0 güncelleme nasıl yapılır aktaralım.

Galaxy S7 Nougat Güncelleme

  1. Cihazınızın ekranındaki Ayarlar ikonuna tıklayın.
  2. Sistem sekmesinin alt kısımlarında Cihaz Hakkında seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayalım.
  3. Yazılım Güncellemeleri seçeneğine dokunalım.
  4. Galaxy S7 için Nougat güncellemesi 13 Şubat’ta yayımlandığı için güncelleme ekrana gelecektir. Bu kısımdan güncellemeyi tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Güncellemeyi Yapmalı Mıyım ?

Bu yeni gelen Android 7.0 Nougat güncellemesini Galaxy s7 telefonları için öneriyoruz. Akıllı telefon şuan kendi sınıfında en üst cihazlardan ve çıkan güncelleme en çok S7 telefonu düşünülerek yapılıyor. Telefonunuzda genel olarak olumlu yönler göreceğinizi düşünüyoruz. Eğer cihazınız çıktıktan sonra 3-4 model telefon daha çıkmış ise yeni gelen güncellemeler tehlikeli olabiliyor. Bunun sebebi de gelen güncellemenin istediği performans özelliklerinin gerçekten yüksek olması diyebiliriz.


Leave a Comment