Oppo RX17 Neo Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yeni nesil teknik özellikleri sayesinde çağa ayak uydurma yolunda ivme kazanacağınız ürün ile fotoğraflarınızı ya da videolarınızı çekerken, müzik dinlerken, oyun oynarken ve video izlerken eşsiz bir deneyim elde edersiniz. Oppo RX17 Neo 128 GB özellikleri bakımından bunlarla sınırlı kalmayıp kullanımınızı kolaylaştıran işletim sistemiyle beraber; resimlerinizi, videolarınızı, dosyalarınızı, uygulamalarınızı, oyunlarınızı, kısacası kişisel arşivinizi boş alan gerginliği yaşamadan saklayabileceğiniz depolama alanıyla da dikkatleri üzerine çeker.

Oppo RX17 Neo

Oppo RX17 Neo, ilk bakışta anlaşılması güç olan fakat elinize alıp zaman geçirdiğinizde fark edip büyüleneceğiniz detaylara sahiptir. Ekran üzerinde dokunmatik deneyiminizi sınırlayacak herhangi bir tuş bulunmaması hem görsellik açısından hem de kullanım açısından öne çıkan bir detay olarak göze çarpar. Ekranın altında konumlanan ve sadece size özel şifre olan parmak izinizi görüntüleyen ışığa duyarlı sensör, güvenliğinizi üst düzeyde tutar ve yalnızca 0,4 saniyede parmak izinizi okuyarak cihaza erişmenize olanak sağlar.

Üstün teknik kabiliyetlere ve göz alıcı şıklığa sahip model, kullanıcılarına bir cep telefonu özelliğinden fazlasını sunar. Oppo RX17 Neo’yu elinize aldığınızda, size özel dijital dünyayı avucunuzun içinden yönetebilirsiniz.

Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Bu yöntemle güncelleme yapmak için cep telefonunuzun etkin bir İnternet bağlantısı olması gerekir. Oppo RX17 Neo Android yazılımını güncellemek için aşağıdaki adımları izleyin.

Oppo RX17 Neo
 1. İlk olarak, Oppo RX17 Neo cep telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Ardından, Yazılım Güncelleme seçeneğini bulun ve seçin.
 3. Veya, arama kutusunda Yazılım Güncellemeyi arayın.
 4. Şimdi, varsa, en son yazılım sürümünü görebilirsiniz.
 5. Ardından, indirme düğmesine dokunun.
 6. Yazılım indirme işlemi başlayacaktır.
 7. İndirme işleminin bitmesini bekleyin.
 8. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Kabul et ve Yükle butonuna tıklayın.
 9. “Güncellemeyi yüklemek için telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekir. Devam etmek istiyor musun”?
 10. Tamam seçeneğine tıklayın.
 11. Telefonunuz yeniden başlatılacak ve yeni yazılımı yükleyecektir.

Yazılım güncelleme, telefonunuzdaki hiçbir veriyi (fotoğraflar, uygulamalar ve kişiler gibi) silmez. Ancak her ihtimale veri kaybını önlemek için telefon verilerinizi yedeklemelisiniz.


Leave a Comment