Asus Zenfone 3 Max Android 7.0 Nougat Güncelleme Nasıl Yapılır

Android Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle kullanıcılara sunulan Asus Zenfone 3 Max, Android 7.0 Nougat işletim sistemine güncellenebilir duruma kademeli olarak geçecek.

Her Android işletim sisteminde olduğu gibi 7.0 Nougat sürümünün de kendine has onlarca yenilikçi özelliği var ve bunlardan bazıları gerçekten de tüm kullanıcıların takdirini kazanmış durumda.

5.2 inç ekran 1.25GHZ quad-core işlemci, 5 megapixel ön, 13 megapixel arka kamerayla kullanıcılara sunulan Asus Zenfone 3 Max akıllı telefon 3 GB Ram, 4100 mAH batarya ömrü ve farklı hafıza seçenekleriyle giriş ve orta segmentteki kullanıcılar için benzersiz özellikler sunuyor.

720×1280 pixel ekran çözünürlüğü 149.50 x 73.70 x 8.55 (uzunluk x genişlik x derinlik) büyüklüğe sahip olan Asus Zenfone Max 3, 148 gram ağırlığında.

Android 6.0.1 Marshmallow sürümünü Nougat 7.0 işletim sistemine güncelleyerek benzersiz Nougat özelliklerinden faydalanabilmek için ise bu kılavuz size yardımcı olacaktır.

Asus Zenfone Max 3 için Nougat 7.0 Güncellemesi Yapmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Bu kılavuz yalnızca Asus Zenfone Max 3 için hazırlanmıştır ve diğer Asus modelleriyle ya da farklı cep telefonu markalarıyla uyumluluk göstermeyebilir.
  • Akıllı telefonunuzun işletim sistemini güncellemeden önce şarjınızın en az %65 seviyesinde olduğundan emin olun.
  • Gerçekleşebilecek her türlü soruna karşı hazırlıklı olabilmeniz için yedek almış olmanız oldukça faydalı olacaktır.

Asus Zenfone Android 7.0 Nougat Güncellemesi Nasıl Yapılır

  1. Öncelikle cihazınızın Ayarlar uygulamasına giriş yapın.
  2. Ekranın en aşağısında Telefon Hakkında ya da Tablet Hakkında şeklinde iki farklı seçenek görürsünüz, cihazınız ile bağdaşanın üzerine dokunun.
  3. Sistem güncellemeleri deyin ve güncelleme denetiminden sonra karşınıza çıkan sistem paketinin üzerine dokunup telefonunuza indirin.
  4. İndirdikten sonra cihazınıza yüklemek için üzerine dokunun ve telefonunuzu kendi haline bırakın.

Leave a Comment